برگزاری بزرگترین جشن ازدواج توسط شهید محراب

          برگزاری بزرگترین جشن ازدواج دسته جمعی توسط مؤسسه شهید محراب + عکس

خبرگزاری عراق نو / در فضایی مملو از محبت ودوستی مؤسسه شهید محراب همزمان با ولادت با سعادت امیرمؤمنان امام علی علیه السلام وجشنهای برگزار شده به این مناسبت در استان نجف اشرف اقدام به برگزاری جشن ازدواج دسته جمعی یک هزار جوان از فرزندان شهدا نمود.خبرگزاری عراق نو / در فضایی مملو از محبت ودوستی مؤسسه شهید محراب همزمان با ولادت با سعادت امیرمؤمنان امام علی علیه السلام وجشنهای برگزار شده به این مناسبت در استان نجف اشرف اقدام به برگزاری جشن ازدواج دسته جمعی یک هزار جوان از فرزندان شهدا نمود.
در این مراسم سید عمار حکیم در سخنرانی خود اظهار داشت : این جشن بزرگترین جشن از زمان سقوط رژیم سابق است.
ایشان افزودند : اسلام تنها دینی است که از زندگی زناشویی حمایت می کند وقوانینی برای این زندگی وپایه های ان قرار داد که منجر به ادامه وتحکیم این زندگی وارتباط مقدس می گردد.
ودر ادامه گفت : ازدواج طبق اصول ومبانی اسلامی بر سه ستون تعادل واصلاح وکمال استوار است.
سید عمار حکیم تأکید کردند : روابط ازدواج باعث مصونیت در برابر گناه می شود واخلاق صحیح همسر وشوهر از زندگی زناشویی حفاظت می کند ومنجر به ادامه آن می گردد.
سید عمار حکیم افزودند : سید عبد العزیز حکیم از منبع حقوق خود در پارلمان در ایجاد وادامه این گونه جشنها مشارکت کردند علاوه بر کمکهای مالی ارائه شده توسط دکتر عادل عبد المهدی معاون رئیس جمهور، بازرگانان شهر نجف اشرف نیزدراین امر سهیم بودند .
این افراد در این وظیفه مهم وانسانی شرکت داشتند وامیدواریم دیگر نمایندگان مجلس ومسؤولین دولتی از این مشارکتها الگو بگیرند.
سید مهدی حکیم مدیر طرحهای خیریه مؤسسه شهید محراب وبرگزار کننده جشن به نوبه خود تأکید کرد : این چهارمین جشن سالانه ازدواج جوانان است که دو هزار زوج جوان از اقشار مختلف جامعه از استانهای مختلف عراق از موصل وبصره وتلعفر ونجف وکربلا ودیوانیه ودیالی وبغداد در آن شرکت کردند که تعدادی از این زوجهای جوان از براداران اهل سنت می باشند.
وی افزود : اولولیت در کمک به زوجهای جوان به فرزندان شهدا ودانشجویان ایتام می باشد.در این جشن که در ورزشگاه نجف اشرف برگزار گردید تعداد زیادی از مسؤولین دولتی شرکت داشتند از جمله شیخ محمد تقی المولی نماینده مجلس عراق واسعد ابو کلل استاندار نجف وعبد الحسین عبطان معاون استاندار وشیخ خالد النعمانی نایب رئیس شورای عالی استان وتعداد زیادی از خانواده های زوجهای جوان . علاوه بر آن بازرگانان کویتی که برای شرکت در مراسم افتتاح فرودگاه نجف اشرف در شهر حضور داشتند در این مراسم نیز شرکت کردند.

عکس های جشن ازدواج ...

جشن ازدواج ...

جشن ازدواج ...

جشن ازدواج ... 

 

/ 0 نظر / 51 بازدید